Hakkımızda

about-image

Ercan PİZZA

Herkesi mutlu edemezsin çünkü sen Ercan Pizza değilsin!

Savaş zamanı ortaya çıkan bu mükemmel lezzetin kökeni yüzyıllar öncesine dayanıyor. Dünya çapında bir üne ulaşması; Kraliçe Margherita'nın mozeralla peyniri, domates ve fesleğen ile süslenen pizzayı tatması ile başlamış.

"Kendinin en iyisi ol" mottosuyla hareket eden Ercan Pizza ekibi ise bu dünyaca ünlü enfes lezzeti en taze haliyle yüzlerde tebessüm oluşturacak şekilde misafirleri ile buluşturuyor.

Tutkuyla oluşturduğumuz pizzalarımız farkını iştah açıcı olmasıyla sizlere sunuyor. Orijinal İtalya köklerinden ilham alınan yeni tarifler ile gönüllere taht kurmayı amaçlıyoruz. Bu uluslararası lezzetin yerli üretim örneği tüm misafirlerimizden tam puan alıyor. Misafirlerimizin parmak ısırtan pizzalarımızın tadını keyifli bir ortamda çıkartabilmeleri için uğraşıyoruz. Farklı ve en iyisi olmak en önemli amaçlarından olan Ercan Pizza, tüm kalitesiyle yola devam ediyor.

Bizce Ercan Pizza'nın kesinlikle mutlulukla bir ilgisi var!

Ercan Pizza bir Nevco Holding markasıdır. Nevco Holding grubu olarak gıda sektöründe Ercan Steakhouse, Ercan Burger, Ercan Pizza, Miss Crispy Chicken, Nevada Coffee ve Makarnaval markalarımızla beraber çalışmalarımızı tecrübemizle, lezzeti tutkumuzla birleştiriyoruz.

Diğer markalarımızı deneyimlediniz mi?